تعرفه خدمات و سئو فروشگاه اینترنتی

سئو فروشگاه اینترنتی

امروزه موفقیت در تمامی کسب و کارها مستلزم به دست آوردن جایگاهی مناسب در موتورهای جستجو می باشد. فروشگاه های اینترنتی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و لزوم به کارگیری استراتژی های سئو فروشگاه اینترنتی بسیار مهم به نظر می رسد.
زیرا موفقیت یک فروشگاه اینترنتی، علاوه بر وجود محصولات مناسب، قیمت مناسب، ایجاد اعتماد در مشتریان و …، نیازمند دیده شدن در موتورهای جستجو است.
شرکت آیدیانت با پشتوانه طراحی فروشگاه اینترنتی، خدمات سئو فروشگاه اینترنتی را نیز ارائه می دهد. شرح خدمات و تعرفه استفاده از خدمات سئو فروشگاه اینترنتی آیدیانت به شرح زیر است:

آموزش سئو فروشگاه اینترنتی

آموزش سئو


هر ساعت ۹۰ هزار تومان
مشاوره سئو فروشگاه اینترنتی

مشاوره سئو

جلسات ۲ ساعته
بررسی سایت پیش از جلسه
ارائه راهکار برای ارتقای جایگاه سایت در گوگل
هر جلسه: ۵۰۰ هزار تومان
سئو ساعتی فروشگاه اینترنتی

سئو ساعتی

تولید محتوا بهینه شده از نظر سئو مبتنی بر کلمه های کلیدی
تکمیل قسمت های مختلف فروشگاه اینترنتی

هر ساعت: ۲۰ هزار تومان

خدمات عکاسی محصول حرفه ای

علاوه براینکه محتوا و توضیحات فروشگاه اینترنتی شما باید کامل و بر اساس معیارهای سئو نوشته شده باشند، تصاویر محصولات شما نیز باید واقعی و با کیفیت بالا باشند.
عدم امکان مشاهده و لمس محصولات از نزدیک در فروشگاه اینترنتی، موجب می شود تا تصاویر به فاکتوری تعیین کننده در انتخاب مشتریان تبدیل شوند.
بنابراین، عکس های حرفه ای و جذاب، پارامتر مهمی در جذب مشتریان و بهبود سئو فروشگاه اینترنتی شما خواهد بود. عکاسی محصول باید به گونه ای انجام شود که عکس ها تا حد امکان زوایای مختلف محصول را به نمایش بگذارند و مشتریان با مشاهده آنها، درک خوبی از ویژگی های آن بدست آورند.
تعرفه استفاده از خدمات عکاسی محصول حرفه ای آیدیانت به شرح زیر است:

تعرفه عکاسی محصول
به علاوه، امکان انتخاب عکاسی محصول روزانه بدون محدودیت نیز برای شما وجود دارد. تعرفه عکاسی روزانه به شرح زیر است:
  • 1 روز: ۵۰۰ هزار تومان

  • 2 روز: ۹۰۰ هزار تومان

  • 3 روز: ۱٫۳ میلیون تومان

خدمات گرافیکی

اسلایدرها جزو آن دسته از المان های یک وب سایت هستند که پیام های زیادی را به مخاطب منتقل می کنند. به عنوان نمونه، اسلایدر یک فروشگاه اینترنتی به سرعت پیام هایی مبنی بر فعالیت یا عدم فعالیت فروشگاه و زمینه فعالیت آن را منتقل می کند. بنابراین وجود اسلایدرهایی با طراحی زیبا و درگیرکننده همراه با ترکیب رنگ زیبا نقش مهمی در جذب و نگه داشتن مشتریان در فروشگاه اینترنتی شما می نماید.

  • طراحی اسلایدر حرفه ای: هر اسلایدر ۱۵۰ هزار تومان

  • طراحی های گرافیکی سایت: هر ساعت ۵۰ هزار تومان

خدمات آموزشی

 

در جهت سهولت استفاده و جلب رضایت مشتریان، آموزش استفاده از سامانه فروشگاه اینترنتی آیدیانت، به مشتریان ارائه می گردد. خدمات آموزشی ارائه شده متنوع بوده و مشتریان می توانند براساس نیاز یکی از خدمات آموزشی ما را انتخاب نمایند:

جلسات حضوری آموزش سامانه

جلسات آموزش حضوری

برگزاری جلسه در آیدیانت: حداقل ۴ ساعت، هزینه هر ساعت ۲۰ هزار تومان
برگزاری جلسه در محل شرکت شما (اصفهان و تهران): روزانه (تا ۸ ساعت)، ۴۰۰ هزار تومان
برگزاری جلسه در محل شرکت شما (سایر شهرها): روزانه (تا ۸ ساعت)، ۴۰۰ هزار تومان + هزینه اعزام نیروی پشتیبانی

ویدئو آموزشی رایگان سامانه

ویدئوهای آموزشی رایگان

نحوه کار با بخش ها و پنل های مختلف سامانه فروشگاه اینترنتی آیدیانت در قالب ویدئو برای کاربران سامانه تهیه شده است. مشاهده این ویدئوها اطلاعات مفیدی در زمینه کار با سامانه در اختیار مشتریان قرار خواهد داد.

خدمات طراحی قالب فروشگاهی

 

قالب یا پوسته یک وب سایت، چنانچه از نام آن نیز مشخص است، شکل ظاهری یک وب سایت را می سازد. یک قالب تعیین کننده محل قرار گیری محتوای وب سایت است. وجود یک قالب زیبا و درگیرکننده، به خصوص برای یک فروشگاه اینترنتی، با احتمال بالاتری کاربران را در وب سایت نگه می دارد و توجه آنها را به محتوا جلب می نماید.

یک قالب فروشگاهی زیبا و استاندارد باید دارای ویژگی های زیر باشد:

قالب فروشگاهی ریسپانسیو

ریسپانسیو:

با افزایش استفاده از دستگاه های مختلف برای مرور وب، از جمله انواع تبلت ها و گوشی های هوشمند، اهمیت وجود قالب های ریسپانسیو بیش از پیش نمایان شده است. یک قالب ریسپانسیو نسبت به تغییرات عرض صفحه مرورگر مورد استفاده برای دیدن وب سایت، واکنش نشان می دهد. بنابراین برخی از المان های صفحه، مطابق با سایز صفحه نمایش کاربر برای او به نمایش در می آید.

اهمیت بالای توضیحات محصولات و به ویژه تصاویر محصولات برای مشتریان یک فروشگاه اینترنتی، ضرورت وجود یک قالب فروشگاهی ریسپانسیو را نمایان می سازد. امروزه مردم حجم بالایی از خریدهای اینترنتی خود را از طریق گوشی های هوشمند انجام می دهند. بنابراین عدم مشاهده محتوا و تصاویر در سایز مناسب، می تواند موجب از دست دادن مشتریان زیادی شود.

مطابق با اصول سئو:

کدهای موجود در قالب سایت، در نحوه دیده شدن وب سایت از منظر موتورهای جستجو نیز تاثیر زیادی دارند.

بنابراین تاثیر قالب بر سئو سایت را نباید نادیده گرفت. از طرف دیگر، یک قالب با کدهای استاندارد و بهینه، سرعت بارگذاری وب سایت را افزایش می دهد. این مورد نیز تاثیر به سزایی در سئو وب سایت دارد.

به جز این موارد، باید به این نکته نیز توجه داشت که ترغیب مشتریان به ماندن در فروشگاه اینترنتی با داشتن یک قالب فروشگاهی زیبا، فاکتور مهمی در بهبود سئو فروشگاه اینترنتی محسوب می شود.

قالب فروشگاهی سئو فرندلی

خدمات طراحی قالب فروشگاهی توسط آیدیانت با ویژگی ها و تعرفه های زیر ارائه می گردند:

  • طراحی قالب فروشگاهی کاملا اختصاصی، ریسپانسیو، مطابق با تکنولوژی های روز دنیا،کدنویسی بهینه و مطابق با اصول سئو: ۳ میلیون تومان

  • ایجاد تغییرات و ویرایش قالب فروشگاهی فعلی: هر ساعت ۲۵ هزار تومان

جابجایی اطلاعات

آن دسته از مشتریان که فروشگاه اینترنتی فعال دارند و تمایل دارند فعالیت خود را بر روی سامانه فروشگاه اینترنتی آیدیانت ادامه دهند، می توانند صفر تا صد جابجایی اطلاعات فروشگاه خود را به آیدیانت بسپارند.
هزینه این جابجایی با توجه به پارامترهای زیر، از ۲۰۰ هزار تومان شروع می شود:

میزان هماهنگی سیستم فعلی و سیستم جدید
حجم اطلاعات مورد نیاز بر روی سیستم جدید، مثلا تعداد جدول های محصولات)
سهولت دسترسی ما به اطلاعات در سایت فعلی