میزبانی وب

ارائه خدمات میزبانی وب (هاستینگ) به مشتریان فروشگاه اینترنتی آیدیانت

خدمات میزبانی وب آیدیانت
گروه آیدیانت به منظور جلب رضایت مشتریان و ایجاد یک تجربه خوب در استفاده از سامانه مدیریت کسب و کار یکپارچه با فروشگاه اینترنتی، تصمیم گرفته است تا خدمات میزبانی وب (هاستینگ) مناسب، پشتیبانی از سرور، ذخیره نسخه های پشتیبان به صورت منظم و به طور کلی تمامی خدمات مرتبط با سرور فروشگاه را به صورت مستقیم به مشتریان ارائه نماید.

از طرفی با توجه به جامعیت این سامانه و بسیاری از امکانات هوشمندی که درون آن قرار داده شده است، نیاز است تا سرورهایی پیشرفته و با مشخصات فنی بالا و البته بسیار پرهزینه، برای این نرم افزار در نظر گرفته شود. هزینه هایی که برای یک مشتری به تنهایی، به صرفه نخواهد بود. همچنین آپدیت سامانه و جایگزینی نسخه های جدید، به صورت دوره ای، سریع و در کمترین زمان انجام می پذیرد. لذا لازم است تا همواره امکان دسترسی به هاست، مدیریت نسخه ها و آپدیت های گروهی برای آیدیانت فراهم باشد. با خرید از ماژول های پیشرفته، این امکانات سریع و خودکار باید به نسخه مشتری افزوده شود. بنابراین نیاز است تمامی نسخه ها در هاست آیدیانت متمرکز باشند.

البته دلایل دیگری از جمله افزایش امنیت، پشتیبانی از نرم افزار، حقوق کپی رایت و… نیز برای قرارگیری سامانه بر سرورهای آیدیانت وجود دارد. از این رو سیاست گروه آیدیانت، ارائه خدمات میزبانی وب برای این سامانه می باشد که در خصوص همه نسخه های آزمایشی، رایگان و پیشرفته لازم است. در صورت نیاز به تغییر این روند نیاز است تا با همکاران ما در واحد فروش تماس گرفته و مشکلات خود در این زمینه را مطرح نمایید.

هزینه خدمات میزبانی وب نرم افزار برای نسخه های رایگان و پیشرفته یکسان و به صورت سالیانه، پس از طی شدن دوره آزمایشی (یک ماه) دریافت می گردد. این هزینه مبلغ ۳۰۰,۰۰۰ تومان برای ارائه یک سال خدمات زیر است:

  • 5 گیگا بایت فضا (این میزان فضا برای اغلب فروشگاه های کوچک، متوسط و بزرگ کافی خواهد بود. در صورت نیاز به فضای بیشتر مثلا بارگذاری فایل های حجیم، لازم است با واحد پشتیبانی هماهنگی نمایید.)
  • هارد پرسرعت NVMe SSD
  • پشتیبانی و نگهداری از سرور
  • ذخیره نسخه پشتیبان به صورت هفتگی بر روی دو سرور (سرور اصلی و سرور backup) و حفظ نسخه سرور بک آپ به صورت دائمی
  • آپ تایم 99.9%
  • تنظیمات امنیت سرور و فایروال های مورد نیاز