نسخه رایگان فروشگاه

فروشگاه اینترنتی رایگان آیدیانت: شرایط استفاده


سامانه مدیریت کسب و کار یکپارچه با فروشگاه اینترنتی یک سامانه تحت وب و 100%  ایرانی است. با توجه به اینکه این سامانه از پایه توسط تیم برنامه نویسی آیدیانت پیاده سازی و توسعه یافته است، تمامی قسمت های آن قابل توسعه و پشتیبانی براساس درخواست مشتریان می باشد. این سامانه از ابتدا براساس نیاز واقعی مشتری و پله پله با رشد فروشگاه اینترنتی ساخته شده است. اکنون بزرگترین و کامل ترین نرم افزار فروشگاه اینترنتی ایران، در اختیار شما قرار دارد.
فروشگاه اینترنتی رایگان

چرا استفاده از سامانه فروشگاه اینترنتی رایگان است؟

تجربه های گذشته به ما نشان داده است:

برای بسیاری از فروشگاه های اینترنتی کوچک امکان خرید این سامانه (بین 14 تا 70 میلیون تومان برای پکیج های سال 96) یا پرداخت ماهیانه هزینه آن وجود نداشت. این فروشگاه های کوچک به دلیل سرمایه اندک یا ریسک زیاد، نمی توانستند از این سامانه استفاده نمایند و به سراغ نمونه های ساده تر و با امکانات کمتر می رفتند.

در این میان، افرادی هم که در توسعه کسب و کار خود موفق می گردیدند، با وجود صرف هزینه برای سایت خود و آشنایی پرسنل آنها با سیستم های مدیریت محتوای مربوطه، پس از 1 تا 3 سال در انجام امور خود با مشکلات جدی مواجه می شدند. بنابراین برای آنها ضرورت استفاده از یک سامانه هوشمند و یکپارچه با امکانات حسابداری؛ انبارداری، اتوماسیون، مدیریت و... احساس می گردید. در عین حال، صرف هزینه مجدد و ضرر و زیان را به همراه داشت.
دقیقا به دلایل بالا گروه آیدیانت تصمیم گرفت برای آن دسته از مشتریان که به صورت جدی و مصمم برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی شروع به فعالیت می نمایند، امکان استفاده از یک فروشگاه اینترنتی رایگان را فراهم سازد. طبیعتا امکانات پیشرفته تر را می توان توأم با توسعه کسب و کار مشتریان، افزایش درآمد و کاهش ریسک آنها، با دریافت هزینه مربوطه به سامانه پایه افزود. با این روش آیدیانت به تناسب در ریسک مشتریان خود سهیم می گردد. در این صورت اگرچه ابتدای امر هزینه های زیادی را متحمل خواهد شد، در صورت موفقیت مشتریان خود، می تواند آنها را به مشتریانی وفادار مبدل سازد.

شرایط استفاده از پلن پایه یا فروشگاه اینترنتی رایگان چیست؟

البته همانطور که گفته شد، هدف از ارائه نسخه فروشگاه اینترنتی رایگان حمایت از توسعه فروشگاه های کوچک، اما فعال و پرتلاش است. کلیه مشتریان می توانند در ماه اول از تمامی امکانات پایه و پیشرفته (به جز ماژول های نیازمند سفارشی سازی) به صورت رایگان بهره مند شوند. پس از این مدت، شرکت هایی که کلیات فروشگاه اینترنتی خود را تکمیل نموده باشند و سایت آنها آماده ارائه محصول و خرید آنلاین باشد، می توانند تنها با پرداخت هزینه سالیانه هاست، از فروشگاه اینترنتی رایگان استفاده نمایند. از طرفی شرکت هایی که فعالیت لازم برای راه اندازی فروشگاه را انجام نداده باشند، می توانند هزینه ماهیانه استفاده از پلن پایه (معادل 100 هزار تومان در ماه) را پرداخت نمایند. البته به محض اینکه فروشگاه مربوطه تکمیل گردد، از پرداخت هزینه ماهیانه معاف خواهد شد.

منظور از آماده سازی فروشگاه اینترنتی چیست؟

به منظور کسب اعتبار لازم برای خرید مشتریان، فروشگاه شما باید بعد از ماه نخست دارای ویژگی های زیر باشد:
  • حاوی اطلاعات صحیح و مرتبط نوشتاری و تصویری در صفحه اول، تماس با ما، درباره ما، پشتیبانی، قوانین خرید، سوالات متداول و دیگر صفحات ساخته شده توسط مشتری
  • تکمیل اطلاعات صحیح و مرتبط با گروه ها، دسته های محصول و محصولات (شامل تصاویر، مشخصات فنی و توضیحات کامل، قیمت و...)
  • تکمیل سایر اطلاعات سامانه مانند شماره های تماس، روش های پرداخت فعال، محصولات ممتاز در گروه ها
    • عدم نقص هیچیک از صفحه ها از سمت فروشگاه
همچنین شما تا ماه سوم فرصت دارید تا نماد اعتماد دریافت و یک روش پرداخت آنلاین (درگاه زرین پال، بانک ملی، بانک ملت) به فروشگاه خود اضافه نمایید. در صورت بروز هرگونه مشکل، ما آماده ارائه مشاوره به شما هستیم. امکانات فروشگاه شما به صورت دوره ای سنجیده شده و در صورت نقص اطلاعات، از طریق ایمیل یا پیامک به شرکت ها اطلاع رسانی می گردد و فرصتی 7 الی 15 روزه برای رفع نواقص منظور می گردد. در صورت عدم تکمیل اطلاعات سایت پس از این مدت، وب سایت از مدل رایگان خارج می گردد. در این صورت برای ادامه کار با سامانه لازم است تا برطرف شدن مشکل و تکمیل اطلاعات، به صورت ماهیانه هزینه پلن پایه پرداخت شود.

در صورت عدم تکمیل اطلاعات در فرصت قید شده، چه اتفاقی خواهد افتاد؟

همانطور که بیان شد پس از دوره 1 ماهه، در صورت نقصان اطلاعات، وضعیت به شرکت مربوطه اعلام می گردد. شرکت مربوطه بسته به نوع فروشگاه 7 الی 15 روز فرصت دارد تا اطلاعات را تکمیل و یا هزینه ماه دوم را به همراه هزینه سالیانه هاست پرداخت نماید. پرداخت هزینه ماهیانه تا زمان کامل شدن فروشگاه اینترنتی ادامه خواهد داشت.