طراحی اپلیکیشن


امروزه با توجه به استفاده گسترده و روزافزون عموم مردم از گوشی های تلفن همراه و تبلت، بهره گیری مطلوب از این بستر برای توسعه هرچه بیشتر کسب و کار شما بسیار مهم و موثر است. اهمیت ورود پر قدرت به حوزه نرم افزارهای موبایل و ارائه محصولات و خدمات به مشتریان به صورت آنلاین و همچنین آفلاین برکسی پوشیده نیست. طراحی اپلیکیشن این امکان را برای شما فراهم می آورد تا ضمن برقراری ارتباط دو جانبه با حجم بالایی از مخاطبان و مشتریان و پاسخگویی سریع به آن ها، امکان ردگیری رفتار کاربران در برخورد با اپلیکیشن و کسب نتایج فنی مرتبط با بهبود بازاریابی، تبلیغات با کمترین هزینه، و در کل کسب درآمد آنلاین مطلوب داشته باشید.

باید در نظر داشته باشید که در روند ساخت یک اپلیکیشن با کیفیت، جست وجو در بازار و شناسایی نیاز روز کاربران، همچنین بررسی فعالیت رقبا و پیشرفت هایشان و سپس ساخت نسخه ای آزمایشی برای دریافت بازخورد اولیه از کاربران و رفع اشکالات احتمالی لازم و ضروری ست. از آنجایی که جذابیت بصری در کنار ساختار فنی صحیح اپلیکیشن اهمیت دارد، انتخاب رنگ غالب اپلیکیشن، طراحی آیکون مربوطه و رعایت نکات صحیح نوشتاری باید به خوبی و مطابق اصول توسط متخصصین انجام شود.

همچنین باید گفت با فراگیر شدن استفاده از واقعیت افزوده در صنایع مختلف و توسعه اپلیکیشن های AR، تیم برنامه نویسی آیدیانت، طراحی اپلیکیشن واقعیت افزوده را نیز به خدمات خود اضافه نموده است. این نرم افزارها تحولی جدید در ارتباط دنیای مجازی با دنیای واقعی است.

برتری های تیم حرفه ای آیدیانت در طراحی اپلیکیشن:

  • ارائه خدمات طراحی اپلیکیشن موبایل برای هر دو سیستم عامل اندروید و IOS با زبان مشترک UI متریال دیزاین گوگل .

  • تمرکز بر سادگی رابط کاربری برای عموم مخاطبان، در عین جذاب و کاربرپسند بودن محیط و ظاهر آن.

  • تضمین حفظ امنیت اطلاعات شما در دنیای پر دغدغه حفاظت از اطلاعات.

  • طراحی کاملا واکنش گرا برای انواع تلفن همراه و تبلت

  • استفاده از فناوری های روز برای طراحی گرافیک برنامه ها با حجم بسیار کم و سرعت بالا.

  • تضمین رفع اشکالات احتمالی پیش آمده برای اپلیکیشن در آینده به صورت رایگان.

  • تناسب اپلیکیشن با نوع صنعت و کسب و کار شما و ارائه اطلاعات صحیح و جامع از سازمان، خدمات و محصولات شما.

  • توجه به ایده ها و علایق خود شما در هنگام طراحی.