بهترین بازی های واقعیت افزوده ۲۰۱۸ برای اندروید و iOS

واقعیت افزوده ، واقعیت مجازی
تفاوت واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و واقعیت ترکیبی
می 20, 2017
کاربردهای واقعیت مجازی
۱۳ حوزه کاربرد واقعیت مجازی در زندگی: ازشبیه سازی میدان جنگ تا جراحی رباتیک مجازی
نوامبر 21, 2017

بازی های واقعیت افزوده به طور فزاینده ای در حال کسب جایگاه در صنعت بازی سازی هستند. این روزها این موضوع تنها جنبه ای فانتزی ندارد.

در مورد واقعیت افزوده بیشتر بخوانید

بازی های واقعیت افزوده به شما اجازه میدهند با بیگانگان بجنگید، مخلوقات فوق العاده را دستگیر کنید، از قلمروها در دنیای واقعی دفاع کنید. و همه اینها بدون استفاده از هدست های بسیار گران –تنها با یک تلفن همراه با توانایی واقعیت افزوده یا یک کنسول بازی- میسر است.
ما تلاش قابل توجهی انجام داده ایم تا همه بازی های واقعیت افزوده که ارزش توجه شما را دارند جمع آوری کنیم.
بنابر این گوشی هایتان را آماده کنید! مطمئنا شما می خواهید برخی از این بازی های خارق العاده واقعیت افزوده را سریعا دانلود کنید!

• بازی های واقعیت افزوده بر پایه موقعیت جغرافیایی(Geolocation)

بازی های مبتنی بر موقعیت جغرافیایی جالب ترین نسل بازی های واقعیت افزوده هستند. آن ها از نقشه ها و مکان های دنیای حقیقی به عنوان محیط و موقعیت جغرافیای بازی استنفاده می کنند و آن ها را با چیدمان های جدید، مخلوقات شگفت انگیز و مراحل شگفت آور همراه می کنند.
بازیکن با اسفاده از گوشی مجهز به GPS در اطراف حرکت می کند و ماموریت های مختلف را کامل می کند. این یک فرصت عالی برای ادغام دنیای خلق شده خیالی با دنیای واقعی است.

۱-Pokemon GO

بازی واقعیت افزوده Pokemon Go

این بازی یک پروژه افسانه ای ساخته شده توسط شرکت Niantic است که بازی های واقعیت افزوده را برای طیف گسترده ای از بازی دوستان محبوب کرد. حس نوستالژی بازیکن ها این بازی را قادر ساخت تا رکوردهای گینس بسیاری را در اختیار بگیرد و به درآمد باورنکردنی دست یابد. همچنین این بازی در صدر جدول پردرآمدترین بازی های ما در سال گذشته قرار دارد:
Pokemon GO یک بازی موقعیت مبتنی بر مکان است که میدان جنگ بازی را بر محیط واقعی اطراف بنا می کند. شما پوکمون را می گیرید و آموزش می دهید و سپس با دیگر بازیکن ها و پوکمون های خانگیشان می جنگید. ولی من تقریبا مطمئن ام شما روند این بازی را از قبل می شناسید و قادرید با چشمان بسته این بازی واقعیت افزوده را انجام دهید!

دانلود رایگان Pokemon GO از گوگل پلی
دانلود رایگان Pokemon GO از اپ استور

۲- Ingress

بازی واقعیت افزوده

یک موفقیت دیگر توسط استودیو Niantic که در سال ۲۰۱۲ عرضه شد و همچنان درمیان گیمر ها مشهور است. اول از همه به خاطر موضوع کاملا درگیرکننده آن:
دانشمندان انرژی تاریکی را کشف کرده اند که می تواند روی قدرت تفکر ما تاثیر بگذارد. دو دسته از افراد تشکیل شده اند: روشنفکران Enlightened می خواهند از این انرژی برای کنترل انسان ها استفاده کنند و نیروهای مقاومت Resistance می خواهند از بشریت در مقابل آن محافظت کنند. شما باید جبهه خود را انتخاب کنید، و منابع انرژی را که درون شهر شماست کشف و تسخیر کنید.
کدام دسته می برد؟ بستگی به شما دارد!

دانلود رایگان Ingress از گوگل پلی
دانلود رایگان Ingress از اپ استور

۳- Parallel Mafia

بازی واقعیت افزوده parallel mafia

آیا تا به حال رویای بودن در قلب جهانی با قانون های مجرمانه را در سر پرورانده اید؟ اگر پاسخ شما مثبت است بازی Parallel Mafia ارائه شده توسط کمپانی PerBlue این فرصت را برایتان فراهم می کند. با این بازی واقعیت افزوده شما می توانید رییس واقعی گروه جنایتکار خود باشید!
همچنین در این بازی انتخابی گسترده برای تفریحی کاملا در دسترس شما فراهم شده است: می توانید کسب و کار خود را بسازید، جبهه های جنگ را مهیا کنید یا شهرت و اعتبار کسب کنید. درهر صورت قطعا شگفت زده خواهید شد!

دانلود رایگان Parallel mafia برای اندروید

۴- Turf Wars

بازی واقعیت افزوده turf wars

بازی واقعیت افزوده Turf Wars یک نمونه دیگر از رده بازی های جنگ بر سر قلمرو (مانند مافیا) است که مبتنی بر مکان (location-based) و به کمک GPS عمل می کند. هدف بازی این است که قلمروی ویژه خود را در دنیای واقعی اطرافتان داشته باشید -شامل مدارس، موزه ها، رستوران ها و…- و همچنین در سرزمین های همسایگان مجاور نفوذ کنید، در عین حال که از محدوده خود در برابر رقبای مهاجم محافظت می نمایید.
پیشرفت شما از یک ولگرد خرده پا به رئیسی ترسناک شامل انواع مأموریت، مبارزه، اکتشاف و موارد دیگر خواهد شد. شما حتی مختارید با اجرای قوانین و مقررات در قلمرو تحت تسلط خود مقابله کنید!
از سوی دیگر، گیم پلی بازی می تواند کمی تصادفی و غیر قابل پیش بینی شود، به خصوص اگر منطقه شما بیش از حد روستایی و یا بیش از حد شهری است. همچنین، اگر یک بازیکن قدرتمند در منطقه شما وجود داشته باشید، شروع از صفر می تواند خسته کننده شود.

دانلود رایگان Turf wars از گوگل پلی
دانلود رایگان Turf wars از اپ استور

۵- Temple Treasure Hunt

بازی واقعیت افزوده Temple Treasure Hunt

این بازی واقعیت افزوده مکانی انتخابی ایده آل برای عاشقان بازی های اسرارآمیز و افسانه ای است. شما می توانید خارج از خانه یا در اتاق از آن لذت ببرید. همچنین می توانید نقش خود را در انجام این بازی انتخاب کنید: محافظ گنجینه یا شکارگر آن.
به عنوان محافظ گنج شما باید جاده های دفینه را بسازید و به عنوان شکارگر شما باید گنجینه را بیابید. کاراکترهای اسطوره ای هندی به عنوان محافظان خزانه ظاهر می شوند. این بازی از نقشه ی واقعی مکان شما برای محیط بازی استفاده می کند.

دانلود رایگان Temple Treasure Hunt از گوگل پلی

۶- Geo AR Games

بازی واقعیت افزوده Geo AR games

این بازی یک تجربه شگفت انگیز برای کودکان و بزرگسالان است. تنها در یک لحظه شما می توانید باغچه یا پارک شهرتان را به یک دنیای هیجان انگیز از جانوران عجیب و چشم انداز های فراموش نشدنی تبدیل کنید.
با این بازی شما یک فرصت عالی برای گشودن خیال خود رو به مکان های زیبا و ساختن داستان افسانه ای خودتان دارید. قطعا با دیدن امکانات فراوان آن شگفت زده خواهید شد. بسیارخب، لذت ببرید!

دانلود رایگان Geo AR برای ios

۷- Project Tango

پروژه واقعیت افزوده project tango

این مجموعه به شما یک تجربه عالی برای ساختن دنیای واقعیت افزوده مختص خودتان هدیه می دهد. بله، درست شنیدید! آپارتمان، اتاق یا باغچه خودتان را با انواع مختلف اشیاء مجازی پر کنید. شما می توانید جهان واقعیت مجازی خودتان را مانند به واقعیت درآمدن یک رویا بسازید.
Google Tango بازی کردن انواع مختلفی از بازی های واقعیت افزوده را امکان پذیر کرده است. تانگو که توسط گروه پروژه ها و تکنولوژی پیشرفته گوگل ساخته شده است سریعا در میان هواداران تکنولوژی های جدید مشهور شد. برای تجربه ای بکر اماده اید؟

دریافت Google Tango

۸- WallaMe

بازی واقعیت افزوده WallaME

این بازی واقعیت افزوده ویژگی های مکانی تکنولوژی واقعیت افزوده را با رقابت های اجتماعی سرگرم کننده ادغام کرده است که در آن مردم می توانند پیام های مخفی برای دیگران بگذارند. کاربران یک تصویر از یک مکان فیزیکی واقعی (خیابان، دیوار، ساحل و غیره) می گیرند و سپس نوشته، تصویر یا طرح های دست نوشته بر روی آن اضافه می کنند. بعد از آن آنها میتوانند تصویر را با دوستان یا هرکس دیگری به اشتراک بگذارند تا دوستانشان بیایند و پیام های مخفی تصویر را کشف کنند.
نکته مثبت دیگر بازی این است که هیچ تبلیغ یا خرید درون برنامه ای در آن وجود ندارد. کاملا رایگان برای لذت بردن است! پیام ها می تواند خصوصی یا عمومی باشد. از سوی دیگر فقط استفاده کنندگان نرم افزار واقعیت افزوده می توانند پیام ها را مشاهده کنند. به طور کلی این یک بازی خوب و مفرح برای امتحان کردن است.

دانلود رایگان WallaMe از گوگل پلی
دانلود رایگان WallaMe از اپ استور

۹- Landlord Real Estate Tycoon

بازی واقعیت افزوده landlord tycoon

بازی واقعیت افزوده “ملاک بزرگ Landlord Real Estate Tycoon” شبیه به بازی تخته ای محبوب مونوپولی است، با این تفاوت که از دارایی ها و املاک دنیای واقعی اطراف شما بهره می برد. شما می توانید به عنوان یک کارگزار از پول مجازی خود برای خرید املاک و مستغلات استفاده کنید و هنگامی که بازیکنان دیگر از این مکان ها بازدید می کنند با دریافت اجاره بها سود ببرید. لازم است که هوشیارانه و با برنامه ریزی پول خرج کنید؛ انتخاب میلیونر شدن یا ورشکستگی با شماست! هرچه املاک بیشتری را تصرف نمایید، هزینه های تعمیر و نگهداری بالاتری هم بر عهده شما خواهد بود.
قیمت هر ملک بسته به محبوبیت و شهرت آن تعیین می شود. از رستوران های محلی گرفته تا جاذبه های توریستی مشهور مانند برج ایفل یا مجسمه آزادی را -البته به شرط داشتن پول کافی!- می توانید خریداری و از آن کسب درآمد کنید.

دانلود رایگان Landlord Real Estate Tycoon از گوگل پلی
دانلود رایگان Landlord Real Estate Tycoon از اپ استور

• بازی های واقعیت افزوده تیراندازی

بازی های جنگی و تیراندازی به عنوان مشهورترین ژانر در دنیای بازی ها شناخته شده اند. طرفداران Counter Strike و Call of Duty اکنون قادرند تا در دنیای واقعی و نه تنها در مقابل صفحه کامپیوتر با دشمنانشان رودررو شوند.
بازی های جنگی واقعیت افزوده اول شخص، با قرار دادن دشمن در محیط واقعی به شما این توانایی را می دهد که از محله خود دفاع کنید و احساسات فوق العاده ای را تجربه کنید.

۱۰- Real Strike

بازی واقعیت افزوده real strike

اولین فکری که با دیدن نام بازی به ذهن شما خطور کرد چه بود؟ احتمالا فکر کردید که این یک بازی تیراندازی در دنیای واقعی است. باید بگوییم که حق با شماست! ۲۵ نوع اسلحه برای انتخاب، محیط انیمیشینی بسیار طبیعی و یک محیط واقعی : اینها چیزهایی است که این بازی را در این حد مشهور کرده است.
شما حتی میتوانید جنگ های خود را ضبط کرده و ویدیوهایی عالی بسازید. این بازی برای گوشی های آیفون با iOS 4.0 و بالاتر در دسترس است.

خرید Real Strike از اپ استور به قیمت $۰٫۹۹

۱۱- Zombie GO

بازی واقعیت افزوده zombie go

بازی های زامبی در واقعیت افزوده موفقیت اساسی صنعت بازی سازی مدرن است که Zombie G یکی از انهاست. این بازی داستان های فانتزی جالبی در مورد ورود زامبی ها به دنیای واقعی به همراه دارد.
شما باید درون خانه، مدرسه یا نزدیک ترین پارکینگ راه بروید. زامبی ها در هر گوشه کنار ظاهر می شوند تا شما را بگیرند و شما می بایست با استفاده از اسلحه های مختلف با آنها بجنگید. خطر بسیار نزدیک است!

دانلود رایگان Zombie GO از گوگل پلی

۱۲- Ghostbusters: Paranormal Blast

بازی واقعیت افزوده Ghostbusters Paranormal Blast

آیا شما طرفدار یابندگان افسانه ای اشباح هستید؟ به تیم آنها بپیوندید! نرم افزار مجهز به واقعیت افزوده شما را قادر می سازد تا نیروهای فرازمینی را در محله خود بیابید و با اسلحه خلاقانه خود با انها مقابله کنید!
این بازی تنها درمورد تیراندازی به دشمنان نیست. شما می بایست ماموریت ها را کامل کنید، پاداش ها را به دست آورید و سلاح هایتان را ارتقا بخشید. این چیزی است ک هزاران طرفدار سینما رویای آن را داشته اند!
دانلود رایگان Ghostbusters از اپ استور
دانلود رایگان Ghostbusters از گوگل پلی

۱۳- Father.io

 

بازی تیراندازی اول شخص با استفاده از واقعیت افزوده می تواند به شدت واقعی شود. Father.io در نظر دارد تا این موضوع را ثابت کند. آنها کمپینی را در Indiegogo آغاز کرده اند تا هزینه گسترش سخت افزار منحصر به فرد بازی موبایلی خود را -laser tag – فراهم کنند.
Father.io به نظر می آید که انقلابی در میان بازی های تیر اندازی باشد. این بازی شما را قادر می سازد تا با دوستانتان بازی کنید، تیم ها را به جبهه های مختلف تقسیم کنید، با دشمنان بجنگید و از متحدان خود دفاع کنید. و همه اینها در دنیای واقعی محقق می شود! ایده ای شگفت انگیز!

دانلود رایگان Father.io از گوگل پلی
دانلود رایگان Father.io از اپ استور

۱۴- Clandestine: Anomaly

بازی واقعیت افزوده clandestine anomaly

ما در جهان تنها نیستیم. بیگانگان می خواهند سیاره ما را تسخیر کنند و شما تنها کسی هستیدکه میتوانید آنها را متوقف کنید. چگونه؟ فقط کافی است گوشی هوشمند خود را به سلاحی مخرب تبدیل کرده و همه آنها را نابود کنید!
با این بازی شما استراتژی های دفاعی برای محله خود ایجاد می کنید. بازی از موقعیت جغرافیایی کاربراستفاده میکند تا به او اجازه دهد با بیگانگان در پارک مورد نظر وی یا در راه خانه بجنگد. طراحی شگفت انگیز و گرافیک عالی شما را وادار می کند تا عاشق این بازی واقعیت افزوده شوید.

دانلود رایگان Clandestine: Anomaly
خرید Clandestine: Anomaly از اپ استور به قیمت ۳٫۹۹$

۱۵- AR Invaders

بازی واقعیت افزوده AR invaders

این یک بازی تیراندازی ساده با ژانری شناخته شده است: انسانها در برابر بیگانگان. با استفاده از واقعیت افزوده گوشی هوشمند شما بشقاب پرنده ها را در حال پرواز اطرافتان نشان می دهد. ماموریت شما تخریب آنها قبل از وارد کردن آسیبی به شهر است.
با اینکه AR invaders واقعا قدیمی به نظر می آید ولی هنوز طرفداران خود را دارد. آیا شما یکی از آنها نیستید؟

• بازی های واقعیت افزوده ورزشی

اگر شما طرفدار ورزش در دنیای واقعی هستید بی شک امکان رفتن به عمق بازی به کمک واقعیت افزوده را دوست خواهید داشت. با بازی های واقعیت افزوده ورزشی شما قادر خواهید بود در پشت میزتان در اداره بسکتبال بازی کنید یا آدرنالین بیشتری به ورزش صبحگاهی خود بیفزایید. نرم افزارهای واقعیت افزوده برای عاشقان ورزش همانقدر که متفاوت است جالب هم هست. امتحان کنید!

۱۶- Zombies, Run!

بازی واقعیت افزوده zombies run

این بازی واقعیت افزوده دویدن صبحگاهی شما را به یک ماجراجویی شگفت انگیز تبدیل خواهد کرد. قهرمان شما با نام بازیکن ۵ بازمانده حمله زامبی ها در شهر است. شما به موسیقی و روایت های مختلف در هدفون خود گوش می کنید.
هدف اصلی تکمیل ماموریت های مختلف با راه رفتن یا دویدن است. شما وسایل مختلفی را جمع آوری می کنید و از زامبی های تعقیب کننده فرار می کنید. درحال حاضر فصل های متعددی از بازی عرضه شده است، بنابر این هیچگاه انگیزه خود را برای ورزش صبحگاهی از دست نخواهید داد!

دانلود رایگان Zombies, Run! از گوگل پلی
دانلود رایگان Zombies, Run! از اپ استور

۱۷- Run An Empire

 

 

هنوز هم دچار کمبود انگیزه برای شروع ورزش روزانه خود هستید؟ Run An Empire بازی واقعیت افزوده ای است که شما را به یک دونده غیرقابل توقف تبدیل می کند.
شما در مرحله های مختلف ارتقا پیدا می کنید ، زمین ها را تسخیر میکنید، به زمین های دیگر بازیکن ها هجوم می برید و آنها را به نام قلمرو خودتان تصاحب می کنید… هرچه بیشتر بدوید زمین های بیشتری خواهید داشت. ولی آگاه باشید! توقف دویدن به معنای ضعیف تر کردن پادشاهیتان است.

 

• بازی های جستجوگرانه واقعیت افزوده (Quests)

کامل کردن بازی های ویدیویی جستوگرانه می تواند شگفت انگیز باشد. اما کند و کاو در زندگی واقعی بسیار تاثیرگذارتر است. شما در محله خود جستجو می کنید، به نقاط مختلف کشور سفر می کنید، گنجینه ها را می یابید، با افراد جدید آشنا می شوید، و نهایتا دنیا را بهتر می شناسید. با یک بار امتحان بازی های AR جستجوگرانه، احتمالا هیچ وقت به بازی های جستجوگرانه مجازی باز نمی گردید.

۱۸- Geocaching

بازی واقعیت افزوده geocaching

این بازی بزرگترین بازی شکار گنج جهان است که دنبال کنندگانی در تقریبا تمامی کشورها دارد و شما را تشویق می کند تا در مکان های مخفی در سیاره کاوش کنید. این کار چگونه انجام می پذیرد؟ خیلی ساده است!
از طریق نرم افزار واقعیت افزوده خودتان شما دستورالعمل هایی را دریافت می کنید که کجا دنبال geocache بگردید. می تواند کنار یک ساختمان یا روی قله یک کوه باشد. شما آن را می یابید و سپس مجددا برای یابنده گنج بعدی پنهانش می کنید. چند گنج مخفی را قادرید پیدا کنید؟

دانلود رایگان Geocaching از گوگل پلی
دانلود رایگان Geocaching از اپ استور

۱۹- Invizimals: The Resistance

بازی واقعیت افزوده Invizimals The Resistance

Invizimals: The Resistance یک بازی دیگر برای ps vita است.  این بازی به کارت های واقعیت افزوده نیاز ندارد و یک مثال عالی از بازی های واقعیت افزوده است. همچنین شما را به یاد Pokémon GO می اندازد: با این بازی قادر خواهید بود مخلوقات خیالی را در سرتاسر جهان شکار کنید.

هدف شمایافتن تمام ۱۵۰ اینویزیمال و نجات انها از انقراض است. شما در این بازی با ارتش xtractor مواجه می شوید که میخواهند اینویزیمال ها را برای همیشه نابود کنند.

• بازی های واقعیت افزوده رومیزی و کارتی

این نوع از بازی ها هم برای حالت تک نفره و هم برای چند بازیکن مناسب است. میز یا کف زمینی که پیش روی شماست در نقش میدان نبرد است، و گوشی هوشمند شما بازی واقعی است. بازی های واقعیت افزوده رومیزی و کارتی کوتاه مدت به شما اجازه می دهند تا از همه دقایق آزاد خود لذت ببرید.

۲۰-Genesis

بازی واقعیت افزوده genesis

این یک بازی کارتی مبادله ای منحصر به فرد است. با این که شما را به یاد بازی مشهور Hearthstone می اندازد ولی Genesis یک برتری قابل توجه بر آن دارد: بازی در واقعیت انجام می پذیرد!

با کمک تکنولوژی AR قهرمان های روی کارت جان می گیرند. جنگ را با دوستانتان آغاز کنید!

سازندگان بازی محصول خود را در kickstarter عرضه کرده اند که تاکنون بیش از ۵۰۰۰۰ دلار جذب سرمایه داشته است. سازندگان قول داده اند که بازی خلاقانه خود را در آینده نزدیک عرضه کنند.

۲۱- AR Defender 2

بازی واقعیت افزوده AR Defender

دومین نسخه از بازی AR Defender حتی بیشتراز نسخه اول حماسی است! ایده چنین بازی های واقعیت افزوده ای ثابت باقی مانده است- شما نشانگر را قرار می دهید، دوربین را روی آن تنظیم می کنید و از میدان نبرد روی میز، فرش یا کاپوت ماشین خود لذت می برید.

گرافیک عالی، gameplay بهبود یافته، اسلحه های بیشتر و دشمنان جدید مواردی است که AR Defender 2 را اینقدر محبوب ساخته است. علاوه بر این حالت چند بازیکنی نیز در دسترس است. دوستان و خانواده شما مطمئنا از این بازی لذت خواهند برد! شما نیز قادر نخواهید بود از آن دست بکشید.

۲۲- Toy Car RC

بازی واقعیت افزوده Toy Car RC

Toy Car RC یک بازی مسابقه ای رومیزی ساده برای کودکان است. قهرمان اصلی ماشینی به نام Wheely است. او در سراسر جهان و حتی در فضا سفر می کند و ماموریت های مختلفی را کامل می کند.
شما می بایست مقداری از تصویرهای هدف را که توسط واقعیت افزوده اسکن شده است پرینت بگیرید. هر عکس ماموریتی دیگر برای wheely می سازد. به کودکتان اجازه بدهید در میان چیزهای جدید و واقعا شگفتی کاوش کند .

دانلود رایگان Toy Car RC از اپ استور

۲۳- PulzAR

بازی واقعیت افزوده PulzAR

واااااو! این اولین واکنشی خواهد بود که بعد از دیدن تریلر این بازی خواهید داشت!
PulzAR بازی واقعیت افزوده شگفت انگیزی برای PS Vita است که نیازمند کارت های با کد QR است.
زمین به خاطر نزدیک شدن یک سیارک بزرگ در خطر است. با استفاده از اسلحه های لیزری، آینه ها و موشک ها می توانید خطر را نابود کرده و بشریت را نجات دهید. آسان به نظر می رسد؟! اما در اصل این یک چالش حقیقی حتی برای بازیکن های باتجربه است!

دانلود PulzAR برای پلی استیشن ویتا

۲۴- Warp Runner

بازی واقعیت افزوده Warp Runner

یک بازی دیگر که مناسب استفاده درست پشت میز کارتان است. کنجکاو شدید؟ باید باشید. شما برای یک قهرمان که در دنیای حقیقی گیر افتاده است بازی می کنید. هدف شما کمک به او برای فرار است.
شما می توانید بافت ها را با انگشتانتان تبدیل کنید و یک راه فرار مناسب بسازید. در همین حین ۱۶ معما وجود دارد که باید حل کنید. جالب ترین موضوع این است که همه چیز در محیط واقعی اتفاق می افتد.

دانلود رایگان Warp Runner از گوگل پلی

• بازی های واقعیت افزوده ژانر وحشت

چطور است بازی با اعصابتان را در واقعیت افزوده امتحان کنید؟

۲۵- Night Terror

بازی واقعیت افزوده night terrors

بازی واقعا ترسناک Night Terror راهش را به سوی بازیکنان پس از برقراری کمپین تامین مالی در Indiegogo پیدا کرده است. حتی مشاهده تریلر بازی باعث می شود اندکی وحشت را احساس کنید، پس با بازی کردن آن چه احساسی خواهید داشت؟
این بازی واقعیت افزوده محیط اطرافتان را تغییر می دهد. به عنوان مثال، آپارتمانتان را به یک صحنه از فیلم ترسناک تبدیل می کند. هیولاها و اشباح در هر گوشه پنهان شده اند. آیا جرات دارید تا در این اتاق دوباره بخوابید؟ به طرز باور نکردنی ای همه چیز واقعی به نظر می رسد!

۲۶- Spirit Camera: The Cursed Memoir

بازی واقعیت افزوده Spirit Camera The Cursed Memoir

به اندازه کافی نترسیده اید؟ بسیار خب پس شما به Spirit Camera: The Cursed Memoir محصولی از Nintendo نیاز دارید. این تنها مربوط به مخلوقات ترسناک در آپارتمانتان نیست و بسیار فراتر از آن است.

قطعا سناریوی بازی را که بسیار مشابه سناریوهای فیلم های اسرار آمیز بزرگ است دوست خواهید داشت. حرف کمتر، عمل بیشتر. فقط این ویدیو را ببینید. شاید زمان آن است که Nintendo 3ds را خریداری کنید!

۲۷- Ghost Snap AR Horror Survival

بازی واقعیت افزوده ghost snap AR horror survival

بازی موبایلی واقعیت افزوده Ghost Snap تجربه ترس و وحشت را به درجات جدیدی می رساند. از دوربین گوشی تلفن همراه خود برای حرکت در اطراف استفاده کنید، خواهید دید که انگار در حال قدم زدن در صحنه ای مخوف آن هم در شب هستید! به یاد داشته باشید که حتما از هدفون یا هندزفری برای تجربه بهتر استفاده کنید. صداهای سه بعدی بازی آدرنالین شما را به سقف می رسانند!

با استفاده از Ghost Snap که یک بازی واقعیت افزوده رایگان با هیجان بالا است، می توانید وحشتی قابل لمس در زندگی واقعی را از طریق دوربین AR و عکس های آنی گرفته شده با آن در هنگام حرکت در اطراف خانه خود تجربه کنید؛ چرا که منزل شما تبدیل به صحنه ترسناک هالووینی می شود که شما درست در وسط آن گرفتار شده اید. تجربه این بازی ممکن است به نظر نبردی برای بقا و خارج شدن از دسترس ارواح شیطانی باشد؛ اما، این فرایند بی پایان است! شما با پیشرفت در بازی تجربیات ترسناکتر و ترسناکتری خواهید داشت. راه فراری وجود ندارد 🙂

روش بازی: ۱-خود را آماده کرده و هدفون را متصل کنید. لازم است از صداهای اطراف باخبر باشید. ۲-به اطرافتان توجه کنید و از ناهنجاری هایی که می یابید عکس بگیرید.۳-“اجازه ندهید او نزدیک شود!”

دانلود رایگان Ghost Snap AR Horror Survival از گوگل پلی

• بازی های واقعیت افزوده نقش آفرینی (RPG)

در این سبک از بازی ها به بازیکن امکان پیشرفت درزمینه توانایی‌های کاراکترش داده می شود. بازی های نقش آفرینی با عرضه Warcraft بسار مشهور شدند. از آن زمان صدها شرکت بازی های نقش آفرینی بی نظیری ساخته اند. برخی از آنها همچنین در دنیای واقعی در دسترس هستند، البته با کمک واقعیت افزوده.

۲۸- Peronio Pop-Up Book: VR & AR game

بازی واقعیت افزوده Peronio Pop Up Book

آیا آماده اید تا از یک تجربه واقعیت تلفیقی عالی لذت ببرید؟ بیایید Peronio Pop-up book را امتحان کنیم! این بازی تکنولوژی واقعیت افزوده و واقعیت مجازی را در یک ماجراجویی منحصر به فرد و فراموش نشدنی ادغام کرده است. Peronio به عنوان بهترین بازی واقعیت افزوده در سال ۲۰۱۵ توسط Qualcomm Vuforia انتخاب شده است و سازندگان هر روز ویژگی های جذاب بیشتری را به آن می افزایند تا حتی بیشتر مفرح شود.
این بازی در باره یک پسر کوچک است که نمی تواند تصمیم بگیرد که وقتی بزرگ شد می خواهد چه کاره شود. شما او را در طول ماجراجویی هایش دنبال می کنید و چالش ها و بازی های کوچک مختلفی را در این بین تجربه می کنید. Peronio نمی خواهد فقط یه دندانپزشک معمولی باشد، بلکه او می خواهد دندانپزشک اژدهاها شود چون آنها تعداد زیادی دندان تیز و نیازمند رسیدگی دارند! سپس او تلاش می کند مهندس باشد تا اتوموبیل پدرش را به یک سفینه فضایی تبدیل کند… دنیایی که کودکان درباره بزرگسالی و مشاغل می سازند واقعا جادویی و سرگرم کننده است.
برای شروع بازی شما فقط نیاز به دنبال کردن دستورالعمل ها دارید تا جادو را تجربه کنید. بنابراین منتظر چه چیزی هستید؟ بیایید برویم! بازی را دانلود کنید، خودتان را به چالش بکشید و تجربه لذت بخشی را امتحان کنید.

دانلود رایگان Peronio Pop-Up Book: VR & AR game از گوگل پلی
دانلود رایگان Peronio Pop-Up Book: VR & AR game از اپ استور

جمع بندی

در این مقاله بازی های واقعیت افزوده که در حال حاضر در بازار وجود دارند و آنهایی که قرار است در آینده نزدیک وارد بازار شوند را معرفی نمودیم. این بازی ها بی شک ارزش توجه شما را دارند. به کمک واقعیت افزوده از بازی کردن لذتی بیش از همیشه ببرید!

بازی های واقعیت افزوده مورد علاقه شما چیست؟ لطفا در قسمت نظرات تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 منبع اصلی: thinkmobiles.com

2 دیدگاه ها

 1. محمد گفت:

  جالب بود چطور میشه اینطور بازی درست کرد؟

  • مدیر سایت گفت:

   با یک گوشی اندرویدی!
   لینک دانلود بازی ها آورده شده است. بر روی گوشی خود نصب کنید و لذت ببرید. بیشتر بازی ها نیازی به تجهیزات جانبی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.